Stelažai ir jų tipai:


 • Dažyti lentynų stelažai
 • Cinkuoti "Metalsistem" stelažai
 • Padangoms laikyti skirti stelažai
 • Lentynų stelažai
 • Euro padėklų stelažai
 • Stelažai padangoms
 • Kiti stelažai
Dažyti lentynų stelažai

Milteliniu būdu dažyti stelažai

Tai ypač paprastos konstrukcijos surenkamos sandėliavimo lentynos- nesudėtingai montuojamas gaminys. Lengvai surenkamos, lentynų aukštis yra reguliuojamas. Lentynos turi papildomas uždaro profilio standumo briaunas. Viena sandėliavimo lentyna išlaiko iki 120 kg apkrovos. Galimi įvairūs išmatavimai: iki 3 m aukščio, 30cm- 80 cm gylio. Yra galimybė pagaminti nestandartinius matmenis. Neturi aštrių briaunų. Platus spalvų pasirinkimas iš gausios RAL spalvų paletės.

Dažyti lentynų stelažai yra tinkamas pasirinkimas sandėliams ir garažams. Šio tipo lentynos yra ir universali lentynų sistema puikiai pritaikoma tiek namuose, tiek biure (surenkamos lentynos, metalinės lentynos,archyvo lentynos).

Pagaminta Lietuvoje

Cinkuoti "Metalsistem" stelažai

SUPER 1/2/3 surenkamos metalinės lentynos.

Šio tipo stelažai stabilūs ir tvirti. Sudedamosios konstrukcijos dalys pagamintos iš aukšto atsparumo konstrukcinio plieno. Cinkuotas detalių paviršius užtikrina gaminio ilgaamžiškumą ir atsparumą nepalankioms darbinėms sąlygoms. Cinkuoti metaliniai stelažai montuojami be varžtų. Sekcijos yra lengvai surenkamos ir universalios. Prijungdami vieną ar kelias papildomas dalis, lengvai ir greitai padidinsite turimą stelažą. Surenkamų lentynų aukštį galima keisti kas 33mm. Galimas maksimalus 3m aukštis, 30cm- 80 cm plotis. Išlaiko dideles apkrovas. Maksimali lentynos apkrova – 200kg. Neturi aštrių briaunų. Sertifikuoti TÜV.

Metalsistem SUPER 1/2/3 stelažai yra tinkamas pasirinkimas sandėliams ir garažams. Šio tipo surenkamos lentynos yra universali lentynų sistema puikiai pritaikoma tiek namuose, tiek biure (surenkamos lentynos, metalinės lentynos,archyvo lentynos).

Pagaminta Italijoje

Padangoms laikyti skirti stelažai

Šio tipo stelažai itin stabilūs ir tvirti. Universalūs padangų stelažai pagaminti iš tvirto, galvanizuoto plieno. Galimas maksimalus 3m aukštis, plotis reguliuojamas priklausomai nuo padangų matmenų. Lentynų aukštį galima keisti kas 33mm. Neturi aštrių briaunų.

Mūsų siūlomi stelažai yra maksimaliai universalūs. Jei yra poreikis, juose galima sandėliuoti ne tik padangas. Į lentyninį stelažą galima integruoti padangų traversus ir vienoje stelažo sekcijoje turėti tiek padangų sandėliavimo sprendimą, tiek įprastas lentynas daiktams laikyti. Sertifikuoti TÜV.

Pagaminta Lietuvoje

Lentynų stelažai

Mūsų siūlomi stelažai yra dviejų tipų: cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu. Esminiai tarpusavio skirtumai:

 • Cinkuoti stelažai yra pigesni už milteliniu būdu dažytus stelažus, nors antikorozinėmis ir svorio atlaikymo savybėmis - cinkuoti yra pranašesni.
 • Cinkuoti stelažai yra fiksuotų matmenų, tuo tarpu dažytus stelažus galime pagaminti ir kai kurių nestandartinių matmenų.
 • Cinkuoti stelažai montuojami be varžtų, dažyti milteliniu būdu - montuojami dalinai naudojant varžus (prisukant kojeles, bei įstrižines, kurios užtikrina stelažo stabilumą).
 • Dažytus stelažus gaminame pagal individualų užsakymą.
 • Cinkuotus stelažus dažniausiai turime vietoje. Atsargos nuolat papildomos.

Cinkuoti ir milteliniu būdu dažyti stelažai

Cinkuoti itališki "Metalsistem" gamintojo stelažai

Išskirtinių inžinerinių sprendimų gaminys. Kiekviena stelažo detalė yra sunkaus inžinierių darbo rezultatas. Stelažų lentynų komponentai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti netvirti, per ploni ar pan., tačiau gamintojas yra atlikęs visų pozicijų svorio atlaikymo bandymus ir patvirtinęs, kad atlaikomi svoriai yra būtent tokie, kokie nurodomi specifikacijose. Gavę iš mūsų komercinį pasiūlymą, jame matysite kokį svorį atlaiko konkreti lentyna.

Milteliniu būdu dažyti stelažai

Ypač paprastos konstrukcijos, nesudėtingai montuojamas gaminys. Esminis pranašumas prieš cinkuotus stelažus - galimybė pagaminti kai kuriuos nestandartinius matmenis, kas yra aktualu tiems, kuomet standartiniai cinkuotų stelažų matmenys netinka. Dar vienas pranašumas archyve: dažyti stelažai 2m aukštyje gali turėti 6 lentynas, tuo tarpu cinkuotuose stelažuose 2m aukštyje komplektuojamos 5 lentynos, nes dėl lentynų storio, integruojant 6-tąją lentyną, paprasčiausiai netilps segtuvai.

Euro padėklų (europalečių) stelažai

Euro padėklų (arba dar vadinamų "europalečių") stelažai yra sunkiasvorių prekių laikymo konstrukcija. Prekės arba daiktai dažniausiai laikomi ant euro padėklų (europalečių). Esant poreikiui galima integruoti plokštę ir ją naudoti kaip lentyną, laikant pavienius daiktus. Apkrova skaičiuojama tonomis, o ne kilogramais (kaip lentynų stelažų konstrukcijose).

Konstrukcijos, kuriomis prekiaujame yra tiek dažytos, tiek cinkuotos. Aukščio, ilgio standartai, bei atlaikomo svorio rodikliai - taip pat pritaikomi pagal kliento poreikius.

 • Jeigu Jus domina šio tipo stelažas, prašome su mumis susisiekti. Nepamirškite nurodyti pageidaujamo aukščio, ilgio, gylio, vieno euro padėklo (europaletės) svorio.
Padangoms laikyti skirti stelažai

Padangoms laikyti stelažai yra pigesni nei lentyniniai stelažai, nes nereikia viršutinių uždengimų, o pakanka specialių padangų traversų.

Traversai yra užapvalinti - nuožulnūs. Dėl to padangos raštas (protektorius) nėra "pjaunamas" aštrių briaunų, taip pat padanga geriau prigula ir stabiliau laikosi. Sekcijas galima jungti tarpusavyje, todėl taip racionaliau montuojami ilgi stelažai, o ir sutaupoma, nes reikia mažiau stovų. Ilgius, traversų kiekius, gylius, atlaikomus svorius pritaikome pagal kliento poreikius.

Mūsų siūlomi stelažai yra maksimaliai universalūs. Ne išimtis ir padangų saugojimo sprendimai. Jei yra poreikis laikyti tik 4 ar panašų nedidelį kiekį padangų, - nebūtina pirkti tam atskiro stelažo. Galima į lentyninį stelažą integruoti padangų traversus ir vienoje stelažo sekcijoje turėti tiek padangų saugojimo sprendimą, tiek įprastas lentynas laikyti daiktams.

Nestandartiniai stelažai

Galime pagaminti milteliniu būdu dažytus nestandartinių matmenų stelažus (tiek euro padėklų, tiek lentyninius stelažus). Pagrindinės savybės, kurias galima koreguoti užsakant gamybai nestandartinius stelažus :

 • Stelažo aukštis (žingsnis - 100mm)
 • Stelažo lentynos gylis (žingsnis - 100mm)
 • Stelažo lentynos ilgis (žingsnis - 100mm)

Pavyzdžiai:

50cm pločio, 80cm gylio sekcija

Niša, kurioje negalėjome pritaikyti nei dažytų, nei cinkuotų standartinių matmenų stelažo. Pagaminome nestandartines lentynas ir klientui suteikėme galimybę puikiai išnaudoti jo turimą vietą.

Perforuota lentyna

Lentyna su skylutėmis gali būti panaudota inžinerinėse vietose, kur įrangai reikalingas maksimalus vėdinimas, pvz serverinėse, kur keli serveriai laikomi vienas šalia kito: tiek iš šonų, tiek iš viršaus ir apačios.